ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Події • Інформаційне повідомлення:
  ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» разом з Національним університетом харчових технологій (НУХТ) організовує проведення міжнародної науково-практичної конференції «Здорове харчування дітей в Україні – запорука майбутнього нації. Стан та перспективи», яка запланована на 28-29 травня 2020 р. До участі в конференції запрошуються науковці, освітяни, профільні спеціалісти різних галузей. Термін подачі матеріалів – до 24 квітня 2020 р.

 • Інформаційне повідомлення:
  Протас С.В. – старший науковий співробітник лабораторії безпекових стратегій в охороні здоров'я ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» надав програмі Факти ISTV професійні рекомендації щодо профілактичних заходів під час карантину, зокрема дотримання правил особистої гігієни.

 • Інформаційне повідомлення:
  12 березня 2020 р. відбулася робоча зустріч з питань якості дієтичних добавок, проведена за ініціативи громадської спілки «Асоціація відповідальних виробників дієтичних добавок» та ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України». У роботі заходу прийняла участь завідувач лабораторії контролю якості продукції Останіна Н.В.

 • Інформаційне повідомлення:
  12 березня 2020 р. Українським кризовим медіа-центром та Держагенством України проведено прес-конференцію «Формула української річки: результати хімічних досліджень басейнів Сіверського Дінця та Дністра, нові ризики та перспективи», де обговорили результати дослідження поточного хімічного стану зазначених водойм. У роботі прес-конференції взяли участь представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» к.мед.н. Коблянська А.В. – завідувач відділу супроводу державних програм і міжнародних зв’язків та д.мед.н. Станкевич В.В. – завідувач лабораторії гігієни ґрунту та відходів.

 • Інформаційне повідомлення:
  11 березня 2020 р. співробітник ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» д.мед.н. Зоріна О.В. взяла участь у міжвідомчій нараді в рамках проекту Водна ініціатива Європейського Союзу плюс для країн Східного партнерства (EUWI+).

 • Інформаційне повідомлення:
  3 березня 2020 р. у Міністерстві охорони здоров'я України за участю ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України" відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку.

 • Інформаційне повідомлення:
  2 березня 2020 р. співробітники ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» взяли участь у Платформі екологічних та технологічних рішень «ПИЛОГАЗООЧИСТКА-2020» – Газоочистка в промисловості, що відбулася у м. Києві.

 • Інформаційне повідомлення:
  28 лютого 2020 р. співробітники ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» прослухали чергову лекцію-тренінг «Наукова етика: академічна чесність (проблема плагіату) в сучасній українській науці».

 • Інформаційне повідомлення:
  25 лютого 2020 р. співробітники ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» взяли участь у круглому стілі «Основні проблеми, пов’язані з санітарно-захисними зонами та можливі шляхи вирішення питань», що відбувся у м. Маріуполі.

 • Інформаційне повідомлення:
  14 лютого 2020 р. у Інституті законодавства Верховної Ради України відбулася робоча зустріч нового складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України (НКРЗУ), до складу якої увійшов доктор медичних наук, професор Ю.М. Скалецький – завідувач лабораторії безпекових стратегій в охороні здоров’я ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМН України».

 • Інформаційне повідомлення:
  24 січня 2020 р. науковці ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» взяли участь у Семінарі, що проводився для дослідження Світового Банку «Оцінка впливу, можливостей та пріоритетів зміни клімату для України».

 • Інформаційне повідомлення:
  12 лютого 2020 р. науковці ДУ «Інститут громадського здоров’я ім.О.М. Марзєєва НАМН України»: Віталій Бабій – завідувач лабораторії гігієни канцерогенних факторів та наноматеріалів та Валерій Станкевич – завідувач лабораторії гігієни ґрунту та відходів взяли участь у засіданні круглого столу «Вдосконалення правового регулювання виробництва хутра в Україні», організований Комітетом з питань екологічної політики та природокористування.

 • Інформаційне повідомлення:
  23 січня 2020 р. науковці ДУ «Інститут громадського здоров’я ім.О.М. Марзєєва НАМН України» взяли участь в засіданні круглого столу, де обговорювались питання профілактики захворювань в Україні та нові підходи щодо покращення санітарно-епідемічної ситуації.

 • Інформаційне повідомлення:
  21 січня 2020 р. Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» отримала після Інспекційної перевірки від World Health Organization лист-підтвердження про те, що лабораторія буде, як і раніше, в переліку ВООЗ прекваліфікованих лабораторій з контролю якості лікарських засобів. Це рішення - висока оцінка з боку міжнародних експертів та визнання рівня діяльності лабораторії. Включення вперше до переліку ВООЗ прекваліфікованих лабораторій відбулось у січні 2016 р.

 • Інформаційне повідомлення:
  26-27 листопада 2019 року представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» взяли участь у панельних дискусіях з питань реформування законодавства з охорони атмосферного повітря та впровадження екологічних директив ЄС, удосконалення Державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря.

 • Інформаційне повідомлення:
  14–16 листопада 2019 року у місті Полтава на базі Української медичної стоматологічної академії відбувся ХVІI З’їзд Всеукраїнського Лікарського Товариства з міжнародною участю.

 • Інформаційне повідомлення:
  12 листопада 2019 р. представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» взяли участь у засіданні круглого столу «Контроль над тютюном в Україні: сучасний стан та можливості для подальшого розвитку», ініціатором якого було Регіональне бюро ВООЗ в Україні.

 • Інформаційне повідомлення:
  7 листопада 2019 року представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» взяли участь у щорічній стратегічній ЕКОконференції "ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: шукаємо рішення"

 • Інформаційне повідомлення:
  25 жовтня 2019 року представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» взяли участь у медичній виставці новітніх технологій та наукових досягнень у різних галузях медицини наукових установ НАМН України.

 • Інформаційне повідомлення:
  Туман чи смог? Забрудненість повітря чи погодні явища?

 • Інформаційне повідомлення:
  17-18 жовтня 2019 року на базі ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (п’ятнадцяті Марзєєвські читання).

 • Інформаційне повідомлення:
  ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» повідомляє про зміну платіжних реквізитів.

 • Інформаційне повідомлення:
  Фахівці ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» взяли участь у VII Національному Конгресі з біоетики, який проходив з 30 вересня по 2 жовтня 2019 р.

 • Інформаційне повідомлення:
  Представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» 20 вересня долучилися до Міжнародного маршу на захист клімату.

 • Інформаційне повідомлення:
  16 вересня 2019 р. у агентстві "Укрінформ" за участі провідних фахівців ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та ГО «Українська Асоціація громадського здоров'я» відбувся круглий стіл "День безпеки пацієнтів - нова дата у вітчизняній медицині".

 • Інформаційне повідомлення:
  10 вересня 2019 р., у рамках серії семінарів для науковців та освітян "Міжнародні проекти, конкурси та гранти", відбудеться семінар "Програма Горизонт 2020".

 • Інформаційне повідомлення:
  Офіційна позиція колективу медиків-науковців Національної академії медичних наук України з приводу неправдивої інформації, розповсюдженої керівництвом МОЗ України, про діяльність Академії

 • Інформаційне повідомлення:
  ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О. М. Марзєєва НАМН України» разом з ГО «Всеукраїнська рада захисту прав та безпеки пацієнтів», ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я», враховуючи резолюцію 72-ї сесії (WHA72.6) від 28 травня 2019 року «Глобальні заходи щодо безпеки пацієнтів» виступили ініціаторами звернення НАМН України та МОЗ України до Президента України з пропозицією започаткування традиції відзначення щороку 17 вересня Всесвітнього дня безпеки пацієнтів через видання відповідного указу Глави держави. Проект указу та пояснювальної записки надіслані до НАМН та МОЗ України.

 • Інформаційне повідомлення:
  26 червня 2019 року відбувся діалог Держпродспоживслужби, бізнесу, громадськості та науковців щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у форматі круглого столу, який спрямований на висвітлення питань, що турбують всі сторони, прийняття спільних рішень та визначення шляхів їх реалізації.

 • Інформаційне повідомлення:
  25 червня 2019 р. провідні фахівці ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та представники ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» прийняли участь у засіданні круглого столу на тему: «Право на охорону здоров’я: гарантії надання первинної медичної допомоги».

 • Інформаційне повідомлення:
  10 червня 2019 р. провідні фахівці ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» прийняли участь у роботі круглого столу на тему: «Перемогти смерть: ключові чинники, що впливають на тривалість життя українців», організованого за ініціативою Комітету з питань охорони здоров’я.

 • Інформаційне повідомлення:
  22 - 23 травня 2019 р. відбулася Міжсекторальна зустріч щодо розробки Національного плану дій з адаптації населення до змін клімату: «Здоров’я та Зміни Клімату» за підтримки Європейського Регіонального офісу ВООЗ.

 • Інформаційне повідомлення:
  20 - 24 травня 2019 р. відбувся Четвертий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я», в якому другий рік поспіль беруть участь співробітники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я».

 • Інформаційне повідомлення:
  22травня 2019 р. відбулися загальні збори відділення теоретичної та профілактичної медицини НАМН України, де були заслухані Проекти науково-дослідних робіт інститутів на 2020 – 2022 рр.

 • Інформаційне повідомлення:
  16 – 18 травня 2019 року в Україні проходив «XIII Всеукраїнський фестиваль науки». В рамках фестивалю 17 травня 2019 року ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» провів «День відкритих дверей», де були запрошені молоді вчені, студенти медичних закладів та громадські організації.

 • Інформаційне повідомлення:
  17 - 19 квітня 2019 р. у м. Києві, за адресою: Броварський пр.-т, 15, відбувся X Ювілейний Міжнародний Медичний Форум, VIII Міжнародний Медичний Конгрес, IV Міжнародний Форум Менеджмент в Охороні здоров’я, де активну участь взяли наукові співробітники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я».

 • Інформаційне повідомлення:
  9 - 10 квітня 2019 р. в рамках Міжнародної виставки обладнання і технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами "Waste Water Management 2019" відбувся Семінар «Роль екологічних лабораторій в реформі моніторингу водних ресурсів України», в якому взяли участь фахівці ДУ «ІГЗ НАМНУ» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я».

 • Інформаційне повідомлення:
  1 квітня 2019 р. відбулось засідання Правління ГО "Українська асоціація громадського здоров'я.

 • Інформаційне повідомлення:
  27 лютого 2019 р. на базі ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ" було проведено семінар «Проблеми захисту здоров’я населення від впливу електромагнітних випромінювань промислової частоти та шляхи їх вирішення».

 • Інформаційне повідомлення:
  8 лютого 2019 р. відбувся круглий стіл в УНІАН на тему: «Безпека пацієнтів в лікарнях України».

 • Інформаційне повідомлення:
  Резолюція за підсумками науково-практичної конференції з міжнародною участю «Громадське здоров’я: проблеми та перспективи розвитку», яка відбулась 29 листопада 2018 р. в м.Острог.

 • Інформаційне повідомлення:
  29 листопада 2018 р., у м. Острог, у Національному університеті «Острозька академія» відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Громадське здоров’я: проблеми та перспективи розвитку».

 • З глибоким сумом сповіщаємо, що 29 листопада 2018 р. пішов з життя д.мед.н., професор Думанський Юрій Данилович

 • Інформаційне повідомлення:
  27 - 28 листопада 2018 р., у м. Київ, у Торгово-промисловій палаті України, відбулася Міжнародна виставка обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами, пилогазоочистки «Waste Air & Gas Management 2018». .

 • Інформаційне повідомлення:
  15 листопада 2018 року, з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння, наукові працівники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» прийняли участь у прес-конференції щодо презентації результатів останнього Глобального опитування молоді щодо вживання тютюну в Україні

 • Інформаційне повідомлення:
  13 листопада 2018 року наукові працівники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» прийняли учать у роботі круглого столу «Пріоритети довкілля та здоров’я в Україні».

 • Інформаційне повідомлення:
  12 листопада 2018 року в рамках SAICM QSP проекту «Зміцнення потенціалу для раціонального управління біоцидами (пестицидами та дезінфікуючими засобами) для зниження впливу на населення в Україні» було проведено заключний форум «Управління біоцидами в Україні: підходи до безпечного управління та гармонізація з ЄС».

 • Інформаційне повідомлення:
  2 листопада 2018 року в м. Києві пройшов «2-й ФОРУМ здоров’я».В роботі Форуму активну участь прийняли співробітники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я».

 • Інформаційне повідомлення:
  11-12 жовтня 2018 року відбулась науково-практична конференція “Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (XIV марзєєвські читання).

 • 26 – 27 квітня 2018 року відбулась науково-практична конференція «Історія медичної науки, практики та освіти».

 • Заплановані науково-практичні заходи на 2018 р.

 • Інформаційне повідомлення:
  Повідомляємо, що з інформацією про діяльність ГО «Українська асоціація громадського здоров’я» за 2017 р. Ви зможете ознайомитися на вебсайті ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» або на сторінці у Фейсбуці за адресою:
  https://www.facebook.com/publichealthUkraine/.

  Правління Асоціації.


 • Інформаційне повідомлення:
  З метою забезпечення наближення законодавства України до законодавства ЄС в частині забезпечення комфортних та безпечних умов перебування пацієнтів та медичного персоналу в зазначених закладах та профілактики професійних захворювань медичних працівників співробітниками ДУ «ІГЗ ім. Марзєєва НАМН України» розроблено проект Державних санітарних правил і норм "Санітарно-протиепідемічні вимоги до закладів охорони здоров'я, що надають стаціонарну медичну допомогу населенню". • free counters


  © ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2020