ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
ЗЛО ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!Завідувач лабораторії безпекових стратегій в охороні здоровʼя Державної установи «Інститут громадського здоровʼя ім. О. М. Марзєєва НАМН України» д. м. н., професор Скалецький Юрій Миколайович разом з дружиною Скалецькою Неонілою Василівною в період з 26 березня по сьогодні, перебуваючи в м. Жовкві Львівської області, провадять волонтерську діяльність через Громадську організацію «First medical air for Ukraine», яку в місті Мюльхайм-на-Рурі (Федеративна Республіка Німеччина, Північний Рейн-Вестфалія) утворили їхні діти Андрій і Христина Костенко разом зі своїми «однокашниками» по НМУ імені О. О. Богомольця Костянтином і Марією Горбач.

Закуплені на кошти, пожертвувані громадянами Німеччини, передаються до України ліки, засоби медичного призначення, медична апаратура, продукти харчування, елементи індивідуального військового спорядження, інші різного роду засоби, вкрай необхідні для надання всіх видів медичного забезпечення, насамперед військовослужбовцям, а також цивільному населенню, для захисту українських воїнів на полі бою від ураження балістичними елементами.

Ця допомога розподіляється виключно адресно, у заклади та установи, військові частини, які найбільше потребують підтримки.

Передача допомоги Вишгородській громаді Київської області
Завантаження спонсорської допомоги для медичної служби однієї з військових частин
Зустріч зі спонсорами на українсько-польському кордоні

Одержані засоби неодноразово передавались у Львівський, Рівненський, Білоцерківський, Дніпровський, Одеський та інші військові госпіталі, а через ці установи – у військово-польові медичні заклади.


Вдячні за допомогу медичні підрозділи та бійці формувань територіальної оборони міста Києва та багатьох інших населених пунктів.Серед численних цивільних і військових лікарняних закладів, медичних служб військових частин, підрозділів територіальної оборони, які отримали цю допомогу, є Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи, обсяг роботи якого, на жаль, значно зріс.

Не залишились без уваги і потреби колег-науковців, зокрема Державної установи «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» і Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, яким також була надана посильна допомога.

Безперечно, такі значні обсяги робіт не могли виконуватись без підтримки молодої, але надзвичайно креативної команди Жовківської міської ради, і насамперед її очільника Олега Вольського та його першої заступниці Марії Малачівської, без допомоги львівських і жовківських підприємців Романа Зінчика, Василя Фоїни із синами Арсеном і Олександром, Володимира Пістуна, Петра Савчука, які в будь-яку пору доби на власних автомобілях терпеливо у величезних чергах перетинали пункти пропуску через державний кордон України з Польщею, перевантажувати десятки тонн товарів на території Польщі з німецьких авто у свої.

З великим розумінням, теплотою та готовністю завжди підтримати й допомогти ставиться народ Польщі до нашого лиха.

На прикордонній стороні Польщі місцеві підприємці завжди гостинно надавали майданчики, а за потреби й техніку для перевантаження гуманітарної допомоги.

Неоціненне сприяння цій діяльності надавали працівники школи № 3 міста Жовкви на чолі з директором Ігорем Скибою. У приміщеннях школи розміщувалася база цієї волонтерської місії.

За потреби завжди знаходиться місце для вантажів волонтерів у автівках громадської організації ICARE «Піклуюсь» зі штабом у місті Жовкві (керівник Вадим Воронін і його заступниця Настя Когут), які прямують на схід України.

Водночас протягом всього цього періоду лабораторія безпекових стратегій в охороні здоров’я продовжувала свою діяльність у віддаленому режимі.

З міркувань кофіденційності не про все можна розповісти в цьому матеріалі.

З упевненістю можна сказати лише те, що отримана допомога вже дійшла до тисяч українців, рятуючи їм життя та здоров’я, і скласти подяку всім, завдяки кому ми відчуваємо, що Україна не залишилась наодинці з ворогом.


free counters


© ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2023