ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Засідання Вченої ради ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» від 7 червня 2023 р.


7 червня 2023 року відбулось чергове засідання Вченої ради ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

Проводила засідання голова вченої ради Установи, чл.-кор. НАМН України, професор Надія Полька, яка зазначила, що незважаючи на важкий стан України в умовах жорстокої і несправедливої війни з росією, Інститут продовжує працювати на благо країни і виконує повністю всі функції, які були покладені на нього державою. .

Надія Степанівна висловила подяку всім співробітникам закладу, які продовжують виконувати свої професійні обов’язки, незважаючи на складні життєві обставини. Після чого перейшла до вручення нагород та грамот науковцям Інституту за професійну сумлінну діяльність на благо України та української профілактичної медицини від держави, НАМН України та ДУ «ІГЗ ім. О.М. Марзєєва НАМНУ», які довгий період не надходили у зв’язку з воєнним станом в країні.

Після чого голова Вченої ради надала слово д.б.н., с.н.с. Наталії Дмитрусі для наукової доповіді з нагоди дня науки «Альтернативні методи і моделі в сучасній токсикології».

Під час обговорення та активної дискусії доповіді була акцентована необхідність щодо розширення сфери діяльності лабораторії токсикології Інституту в сучасних умовах та оновлення обладнання для виконання наукових досліджень на високому міжнародному рівні, посиленні кадрового потенціалу.

По другому питанню порядку денного Вченої ради заслухали інформацію член-кор. НАМНУ Польки Н.С. щодо результатів розгляду на спільному засіданні бюро Відділення теоретичної та профілактичної медицини НАМН України та Експертної ради з питань планування та виконання фундаментальних, прикладних науково-дослідних робіт проєктів науково-дослідних робіт зі строком виконання 2024-2026 рр., які були представлені ДУ «ІГЗ ім. О.М. Марзєєва НАМНУ» на конкурс до НАМН України.

Було озвучено, що всі вісім проєктів, які було подано до конкурсу успішно пройшли обговорення та були затверджені до виконання. Також було відмічено, що дослідження, які виконуються науковцями нашої Установи є актуальними і вкрай необхідними для подальшого розвитку профілактичної медицини в Україні та безпосередньо супроводу наукового розвитку нового напряму профілактичної медицини для нашої країни - громадського здоров’я і що наш Інститут в системі НАМН України є єдиною установою за таким напрямом медицини.

По третьому питанню порядку денного Вченої ради заслухали вченого секретаря Установи к.мед.н. Аллу Горваль, яка представила десять проєктів науково-методичних документів, які були розроблені науковцями Інституту, пройшли необхідне рецензування та були подані до розгляду Вченою радою.

Кожен проєкт доповідався представником авторів та активно обговорювався з питаннями та відповідями на них, уточненнями, пропозиціями. Після чого відкритим голосуванням затверджувались до подальшого розгляду та затвердження згідно чинного законодавства та широкого впровадження в практику охорони здоров’я.

В поточних справах к.мед.н. Горваль А.К. надала інформацію про останні зміни у складі Комітету з медичної етики Інституту та представила до обговорення та узгодження проєкт в новій редакції «Положення про комітет з медичної етики ДУ «ІГЗ ім. О.М. Марзєєва НАМНУ»». Також була надана інформація про проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження іноваційних технологій відповідно до постанови КМ України від 01 серпня 2012 року №701.

Засідання вченої ради проводилось з перервою об 11 год. 40 хв. у зв’язку з повітряною тривогою, яка була оголошена по всій Україні, в тому числі і в м. Києві, всім довелося спускатися в укриття, але після відміни повітряної тривоги засідання продовжилось з розглядом всіх питань порядку денного.

Низько вклоняємося, висловлюємо глибоку шану і подяку захисникам України нашим славетним воїнам та оборонцям неба всієї країни і міста Києва, нашим військам протиповітряної оборони за мужність, відвагу, надзвичайний професіоналізм, які на своїх плечах несуть тягар війни та захищають всіх нас даючи можливість працювати на благо України!

Слава Україні! Героям слава!


free counters

© ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2023