ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Засідання круглого столу на тему: «Перемогти смерть: ключові чинники, що впливають на тривалість життя українців»


У Верховній Раді 10 червня 2019 року відбулось засідання круглого столу на тему: «Перемогти смерть: ключові чинники, що впливають на тривалість життя українців» за ініціативою Комітету з питань охорони здоров’я.

У заході взяли участь народні депутати, представники Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства внутрішніх справ, інших центральних органів виконавчої влади, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук, Київської міської державної адміністрації, громадськості.

Державну установу «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» представили: заступник директора з наукової роботи Полька Н.С. та заступник директора з науково-практичної роботи Турос О.І.

Державну установу «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» представили: заступник директора з наукової роботи Полька Н.С. та заступник директора з науково-практичної роботи Турос О.І.

Завданням круглого столу було створення фахової групи для напрацювання рекомендацій для законодавчої та виконавчої влади з метою зниження смертності і збільшення тривалості життя в Україні та з огляду на те, що значну частину населення Україна щорічно втрачає за рахунок високої смертності осіб працездатного віку.

Присутні обговорили ключові чинники, що обумовлюють високу смертність населення внаслідок природніх причин, та шляхи їх подолання.

Зокрема, заступник директора ДУ «Інститут громадського здоров'я імені О.М. Марзєєва НАМН України» Турос Олена Ігорівна виступила з доповіддю «Профілактична медицина – ключовий чинник подолання передчасної смерті»

За результатами засідання представниками від ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» надано пропозиції до резолюції круглого столу щодо шляхів зниження смертності і збільшення тривалості життя в Україні.

Остаточний варіант резолюції круглого столу з врахуванням пропозицій від інших установ буде надано додатково.free counters


© ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2019