ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Панельні дискусії з питань реформування законодавства з охорони атмосферного повітря та впровадження екологічних директив ЄС, удосконалення Державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря.


26-27 листопада 2019 року представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» та члени ГО «Українська Асоціація громадського здоров’я» взяли участь у панельних дискусіях з питань реформування законодавства з охорони атмосферного повітря та впровадження екологічних директив ЄС, удосконалення Державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря.

Тематичні дискусії проходили на платформі Міжнародної виставки обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами, пилогазоочистки «Waste Air & Gas Management 2019». До участі були запрошені представники промислового сектору та громадських організацій, а також державних органів влади , зокрема представники Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Державної екологічної інспекції України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Провідний науковий співробітник лабораторії якості повітря Петросян А.А. презентувала доповідь «До питання реалізації Директиви 2008/50/ЄС стосовно моніторингу дрібнодисперсного пилу».


free counters


© ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2020