ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Послуги лабораторії фізичних факторів довкілля


  · Виміри рівнів звуку та звукових тисків в приміщеннях житлових та громадських будинків та на прилеглих до них територіях від різноманітних зовнішніх (стаціонарні та мобільні) та внутрішніх (в середині приміщень та в середині будинків) джерел і їх санітарно-епідеміологічна оцінка.
  · Виміри та розрахунки акустичних характеристик транспортних потоків (автотранспорт, залізничний транспорт, літаки цивільної авіації, метро, трамваї…).
  · Виміри та розрахунки рівнів звуку від транспортних потоків на прилеглій території житлової забудови та в приміщеннях.
  · Виміри та розрахунки очікуваних рівнів звуку та звукових тисків від різноманітних стаціонарних джерел шуму та об’єктів (вбудованих, прибудованих та окремо розташованих): трансформаторні підстанції, котельні, насосні, вентиляційні системи та системи кондиціювання повітря, магазини, кафе, ресторани, АЗС, стоянки, паркінги…).
  · Визначення ризиків появи розладу нервової, серцево-судинної систем та органу слуху при впливі шуму транспортних потоків (автомобільних, авіаційних, залізничних).
  · Прогноз впливу шуму транспортних потоків на кількість скарг населення у денний та нічний час доби.
  · Виміри вібрації в приміщеннях житлових та громадських будинків та їх санітарно-епідеміологічна оцінка.
  · Експертиза проектних рішень щодо встановлення розміру санітарно-захисних зон з умов шуму.
  · Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму транспортних потоків (автотранспорт, залізничний транспорт, авіаційний транспорт, метрополітен, трамваї) на прилеглу сельбищну територію та приміщення житлових і громадських будинків.
  · Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму різноманітних стаціонарних зовнішніх джерел на прилеглу сельбищну територію та приміщення житлових і громадських будинків (ігрові майданчики, трансформаторні підстанції, окремо розташовані котельні, АЗС, автостояки та паркінги, вітрові електростанції (ВЕС), обладнання житлових та громадських будинків та різноманітних торгівельних та промислових об’єктів...).
  · Експертиза протоколів вимірів рівнів звуку та звукових тисків від різноманітних джерел.

  · Виміри та гігієнічна оцінка УФ - випромінювання, ІЧ - випромінювання, електромагнітного поля від природних і штучних джерел у приміщеннях житлових та громадських будинків.
  · Виміри та гігієнічна оцінка освітленості у приміщеннях житлових та громадських будинків.
  · Виміри та гігієнічна оцінка параметрів мікроклімату приміщень (температура повітря та огороджувальних конструкцій, швидкість руху та відносна вологість повітря). Визначення локального теплового комфорту.

  · Дослідження ефективності роботи вентиляційної системи (інструментальні заміри об’єму повітряного потоку в вентиляційних отворах; розрахунок кратності повітрообміну приміщення).

  У тому числі експертні роботи:
  - Експертиза приладів медичного призначення, побутових приладів вітчизняного та закордонного виробництва, автомобілів, виробничого обладнання.
  - Експертиза технічних умов, державних стандартів, державних будівельних норм тощо на відповідність вимогам Санітарного законодавства України.
  - Експертиза проектної документації розміщення в житлових будинках вбудованих прибудованих: продовольчих і непродовольчих магазинів; кафе, ресторанів та інших розважальних закладів, медичних кабінетів та центрів, аптек; перукарень, спа салонів, косметологічних центрів та інших закладів побутового обслуговування населення.
  - Експертиза проектних рішень щодо впливу будівництва нових будівель або їх реконструкції на акустичні умови та умови інсоляції та природної освітленості оточуючої житлової забудови.
  - Експертиза проектних рішень стосовно ефективності роботи вентиляційних систем.



free counters






© ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2023