ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ"

РІШЕННЯ

КОНФЕРЕНЦІЇ «ФІЗИЧНІ ФАКТОРИ ДОВКІЛЛЯ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ»
Детальніше >
Детальніше >
Послуги лабораторії шуму та факторів житлового середовища
• Виміри рівнів звуку та звукових тисків в приміщеннях житлових та громадських будинків та на прилеглих до них територіях та їх санітарно-епідеміологічна оцінка.

• Виміри вібрації в приміщеннях житлових та громадських будинків та їх санітарно-епідеміологічна оцінка.

• Виміри та розрахунки акустичних характеристик транспортних потоків (автотранспортних, цивільної авіації, залізничних, метро, трамваїв).
• Виміри та гігієнічна оцінка УФ - випромінювання, ІЧ - випромінювання, електромагнітного поля від природних і штучних джерел у приміщеннях житлових та громадських будинків.

• Виміри та гігієнічна оцінка освітленості у приміщеннях житлових та громадських будинків.

• Виміри та гігієнічна оцінка параметрів мікроклімату приміщень (температура повітря та огороджувальних конструкцій, швидкість руху та відносна вологість повітря). Визначення локального теплового комфорту.

• Дослідження ефективності роботи вентиляційної системи (інструментальні заміри об’єму повітряного потоку в вентиляційних отворах; розрахунок кратності повітрообміну приміщення).

• Виміри та гігієнічна оцінка аерозольного забруднення повітря приміщень.

У тому числі експертні роботи:
- Експертиза протоколів вимірів фізичних чинників оточуючого середовища.
- Експертиза проектних рішень щодо встановлення розміру санітарно-захисних зон з умов шуму та забруднення повітря житлового середовища.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму транспортних потоків (автотранспорт, залізничний транспорт, авіаційний транспорт, метрополітен, трамваї) на прилеглу сельбищну територію та приміщення житлових і громадських будинків.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму стаціонарних зовнішніх джерел на прилеглу сельбищну територію та приміщення житлових і громадських будинків (трансформаторні підстанції, окремо розташовані котельні тощо).
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму інженерного обладнання житлових та громадських будинків на прилеглу сельбищну територію та приміщення житлових і громадських будинків.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму обладнання вбудованих об’єктів на прилеглу сельбищну територію та приміщення найближчих житлових і громадських будинків.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму майданчиків відпочинку на прилеглу сельбищну територію та приміщення житлових і громадських будинків.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму автостоянок, наземних і підземних паркінгів на прилеглу сельбищну територію та приміщення найближчих житлових і громадських будинків.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу АЗС на прилеглу сельбищну територію та приміщення найближчих житлових і громадських будинків.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу шуму виробничих об’єктів на прилеглу сельбищну територію та приміщення найближчих житлових і громадських будинків.
- Експертиза приладів медичного призначення, побутових приладів вітчизняного та закордонного виробництва, автомобілів, виробничого обладнання.
- Експертиза технічних умов, державних стандартів, державних будівельних норм тощо на відповідність вимогам Санітарного законодавства України.
- Експертиза проектної документації розміщення в нежитлових приміщеннях в вбудованих - прибудованих до житлових будинків: продовольчих і непродовольчих магазинів; кафе, ресторанів та інших розважальних закладів, медичних кабінетів та центрів, аптек; перукарень, спасалонів, косметологічних центрів та інших закладів побутового обслуговування населення.
- Експертиза проектних рішень щодо впливу будівництва нових будівель або їх реконструкції на умови інсоляції та природної освітленості оточуючої житлової забудови.
- Експертиза проектних рішень стосовно ефективності роботи вентиляційних систем.

© ДУ "ІНСТИТУТ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ІМ. О.М. МАРЗЄЄВА НАМНУ" 1999-2021