Клініка піддослідних тварин
Інституту гігієни та медичної екології


   Вирішення комплексу проблем охорони довкілля від несприятливої дії хімічних, біологічних та фізичних факторів потребує проведення величезної кількості наукових дослідів на лабораторних тваринах.

   Для одержання найбільш достовірних результатів досліджень необхідно мати генетично однорідних тварин, стандартизованих по віку, статі та по вагових категоріях. Щоб результати експериментальних досліджень були достовірними у всіх випадках, тварин потрібно весь час утримувати в стандартних екологічних умовах на встановлених для кожного виду комбікормах. Саме тому у нашому інституті працює клініка піддослідних тварин, яка покликана створити необхідні умови для проведення лабораторних дослідів з наукової тематики інституту.

   Оскільки усі вище вказані умови утримання тварин можливі на рівні спеціалізованих розплідників, клініка піддослідних тварин нашого інституту плідно співпрацює з Центром лабораторного тваринництва Національного аграрного університету.

   У клініці створено всі умови для проведення лабораторних досліджень на піддослідних тваринах (безпородні та лінійні щури та миші, кролі, морські свинки, сірійські хом'яки та ін.), а також їхнього утримання та годування.

   Клініку сертифіковано у складі Держаної лабораторії з контролю якості лікарських засобів Інституту гігієни та медичної екології АМН України.

   Діяльність Клініки регламентується "Положенням про про державну науково-дослідну лабораторію з контролю якості лікарських засобів".

   Клініка плідно співпрацює з АТЗТ "Фенікс", яке пропонує на продаж лабораторних тварин наступних видів:

Назва тварини
Орієнтовна ціна, грн (без ПДВ).
Кролі
120
Морські свинки
80
Щурі
20
Миші н/л
7,50
Миші СВА
30
Миші CC57BL
30
Миші F1-гібриди
30

   Для повноцінної годівлі цих тварин пропонуються повнораціонні збалансовані комбікорми ціною 5,5 - 6,5 грн. /кг (з урахуванням ПДВ).

   У наявності є укомплектоване спеціальне обладнання для зручного утримання всіх видів лабораторних тварин.

   Фахівці клініки разом із спеціалістами Центру лабораторного тваринництва Національного аграрного університету надає консультативну допомогу з питань утримання, вирощування та розведення лабораторних тварин.

   З пропозиціями щодо співпраці та наукового співробітництва та за додатковою інформацією щодо роботи клініки та з питань придбання лабораторних тварин, кормів та спеціального обладнання прохання звертатися до завідувача клініки Єрмоленко Сергія Васильовича (тел. +38 (044) 559-34-33, +38 (067) 441-81-99), e-mail: vivarium@health.gov.ua .

   Для своєчасного постачання тварин бажана попередня домовленість та заключення договору.


Nedstat Basic - Free web site statistics
Personal homepage website counter